Čas Vianoc sa už nezadržateľne blíži a nie je snáď nikto na svete, kto by nemiloval toto čarovné obdobie. Ak ste rovnakí blázni ako my, vianočné dekorácie zháňate už pár týždňov. Teraz však prišiel ten správny čas ich aj vhodne zadekorovať do vášho domova. Nechajte sa inšpirovať druhými a vyčarujte si pravú adventnú náladu.

Vianočná výzdoba je neodmysliteľnou súčasťou Vianoc a vo vašom domove vytvorí nefalšovanú atmosféru. Nemusí to však byť iba adventný veniec a vianočný stromček, už aj u nás obchody ponúkajú fantastické veci od výmyslu sveta. Pozrite, čo všetko sa dá na Vianoce doma vyčarovať!

untitled-1 untitled-2 untitled-3 untitled-4 untitled-5

untitled-6 untitled-7 untitled-8

10 11

12 13 14 15 16 17 18

19

 

 

Update: The winner of the gift card giveaway is @chelsdy! Check your Instagram messages for a message from me about claiming your gift card!! Thanks to all who entered! Who loves shopping at HomeGoods as much as I do?! 🙋🏼 I'm excited to have teamed up with them to host a $100 gift card giveaway to help you jump-start your holiday decorating! Whether it's a cozy throw, some Christmas tree ornaments, or a holiday centerpiece (like the horse that I used on this past Christmas table!), I love that you never know what you're going to find! Entering is easy – simply follow Driven by Decor on Instagram and like this post. For extra entries, tag a friend in the comments who you think might like following Driven by Decor too (one extra entry per tag). Good luck!! 🙌🏻 – – – – – No purchase necessary. Giveaway ends Wednesday, November 23rd at midnight EST. The winner will be chosen at random and announced on this post on Thursday November 24th. This giveaway is not sponsored by Instagram. The number of eligible entries determines the odds of winning. By entering, entrants confirm that they are 18+ years of age, US residents, and that they release Instagram of responsibility and agree to Instagram's term of use. Void where prohibited by law.

A post shared by Kris Jarrett (@drivenbydecor) on

 

Foto: Weheartit.com, Instagram, Giphy.com, Tumblr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here