Svadba je najdôležitejším dňom v živote každej ženy. Väčšina z nás si už od útleho detsva predstavuje samú seba kráčať v jedinečných bielych šatách k svojmu vysnenému princovi, ale dnešná doba vo veľkom upúšťa od zaužívaných tradícií. Práve preto siaha nejedna šťastná nevesta pri výbere šiat aj po inej, než len po čisto bielej farbe. Týchto 15 fotiek vás možno inšpiruje k tomu, aby ste popustili uzdu svojej fantázii a pouvažujete aj o netradičných svadobných šatách v inom sfarbení. 

 

Netradične farebné svadobné šaty

You guys, this week has had some crazy highs, out of left field lows, and generally WTF moments, but I'm really excited about a few things today. 1. IT'S BIRTHDAY MONTH!!! 2. This means we're almost exactly a one year #tbt to this #EJPweddings on safari AND this gorgeous bride is coming into town today! Cannot wait to catch up over cocktails tonight. 3. Wil and are going back to South Africa next year to shoot another wedding! So of course I've already started trip planning even though it isn't until next December. 4. And since we're getting ahead of ourselves over here I've already bought a huge 2016 wall calendar and am loving filling it in. 5. I'm about to hop on a call with my designer (and generally favorite people) @jenolmstead to brainstorm some really great EJP updates in the pipeline. ❤️❤️❤️

A photo posted by Chicago & New York Weddings (@emiliajane_) on

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

😍❤️👌🏻 #redweddingdress #redwedding #wedding #bride #groom

A photo posted by Wedding Planning Institute (@weddingplanninginstitute) on

 

 

Gorgeous bride wearing a jaw dropping Elie Saab @eliesaabworld gown 😍 ! #lebaneseweddings @farahsleiman

A photo posted by Lebanese Weddings (@lebaneseweddings) on

 

 

Foto: Instagram, Facebook

Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)