Čo sa za mladi naučíš, v starobe akoby si našiel. Dvíhame palce a vlastne… Dvíhame celé ruky pre mladých mužov z Gymnázia Jána Keplera v Prahe a veríme, že im nasadenie vydrží!

Ako je u nás dobrým zvykom, maturanti sa vždy snažia o čo najlepší a najoriginálnejší program pre svojich rodičov a aktuálne frajerky, ktoré im vydržia cca do maturity. Aj keď je to väčšinou trápne, zo slušnosti sa triedna profesorka zväčša vyjadrí, že to bolo to najlepšie čo doteraz videla a jej študenti boli tou najhoršou triedou v správaní, akú kedy mala. Aby sa nepovedalo…

Maturanti z pražského Gymnázia Jána Keplera sú však ročníkom, ktorý bude zrejme ešte po dlhé roky pamätný. Svoj maturitný ples a internet zvalcovali ,,polnočným prekvapením”, kedy sa 12 študentov objavilo pred všetkými hosťami iba v bielych ponožkách a čiernych motýlikoch! Jedno prekvapenie vystriedalo druhé a ak si dobre všimnete, môžete ho vidieť aj na vlastné oči. Trikrát! :)

Nás len zaujíma, aký skvelý výhľad museli mať ľudia na poschodí zadnej strany Lucerny a čo na to profesori a rodičia :)

Video: Youtube

Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)