Žijeme v konzumnej spoločnosti, ktorá sa za posledných dvadsať rokov radikálne zmenila. To, čo dnes považujeme za bežnú záležitosť, nám kedysi vôbec nechýbalo. Boli sme slobodní, bez okovov a nadvlády moderných technológií. Pozrite sa na satirické diela poľského ilustrátora Pawla Kuczinského, ktorý dokonale vykresľuje dnešnú konzumnú spoločnosť z uhla, ktorý si mnohokrát ani neuvedomujeme.

Diela umelca Pawla Kuczinského sú kruto pravdivé a zároveň šokujúce, navyše rozhodne stoja za zamyslenie. Súčasnosť, v ktorej žijeme, je ovplyvnená modernými technológiami natoľko, že sa stávame väzňami vo vlastnom svete. Vyskúšajte si na pár dní život bez moderných technológií, sociálnych sietí, internetu a zistíte, ako veľmi ste na nich závislí. Sú všetky tieto technológie skutočne nevyhnutné pre náš život? Pozrite si túto jedinečnú galériu, ktorá vám otvorí oči a začnite si užívať skutočné krásy života.

image image image image image image image image image image

Foto: Facebook

Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.

KOMENTÁRE

Please enter your comment!
Please enter your name here