Každý rok prináša svet módy nové trendy, ktoré si ľudia okamžite obľúbia a v momente sa objavia aj v ich šatníkoch. No i obyčajný človek dokáže prísť s naozaj originálnymi nápadmi. Po prezretí videa budete pri niektorých neveriacky krútiť hlavou, pri iných sa možno zasmejete. Tieto idey, ktoré skrsli v mysliach bežných ľudí, môžeme pomenovať ako nezvyčajné, šokujúce, čudné, podivné, hrozné, bolestivé či neuveriteľné. 

Niektoré módne trendy, ako napríklad zafarbené podpazušie sú, chvalabohu, dočasné. No vo svete jestvujú aj také “vychytávky”, ktoré majú ľudia už na celý život. Tieto “skrášľovacie” procedúry sú väčšinou podmienené kultúrou a ženy kvôli nim trpia už od útleho detstva. Sem môžeme zaradiť tzv. zväzovanie nôh v čínskej kultúre, s ktorými sa začína u dievčat už v mladom veku. Pýtate sa, prečo to robia? Malé nohy vnímajú ako ideál krásy. Na svete sú aj takí ľudia, ktorí dobrovoľne podstúpia bolestivé zákroky a nechajú si urobiť tzv. elfie uši. Niektoré výstrelky zas nemajú žiadny účel a sú len nezmyselným doplnkom. Pozrite si video, ktoré vám odhalí tie najpodivnejšie módne trendy, ktoré kedy svet videl.

Foto/Video: YouTube

Barra
Je nadšenec do seriálov a dobrých filmov, ktoré si je schopná pozrieť aj viackrát. Od detstva miluje prekvapenia, zvieratá, poľné kvety, kreativitu. Byť tvorivá v kuchyni to je to pravé orechové - miluje pečenie a inovovanie starých receptov. Zaujíma sa o psychológiu, nevšedné témy, ezoteriku. Pokúsi sa priniesť články na tieto témy a dúfa, že Vás zaujmú, inšpirujú a potešia.